Moodle

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

Spotkania na platformie zdalnej

tyt
To miejsce dla:
wszystkich
uczniów, rodziców i nauczycieli.

1. IX. 2009r. rusza edukacja zdalna na platformie Moodle umożliwiająca naukę przez Internet.

Platforma zapewnia optymalne warunki rozwoju wszystkim dzieciom. Uczniom mającym trudności z nauką, umożliwia samodzielne, bezstresowe doskonalenie i nabywanie nowych umiejętności poprzez wielokrotne powtarzanie ćwiczeń w odpowiadającym im tempie. Uczniom zdolnym - daje szansę dalszego rozwoju dzięki dodatkowym materiałom i zadaniom.

Ponadto platforma pozwala na samodzielne nadrobienie zaległości związanych z nieobecnością w szkole. Pozwala uczyć się z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze, rozwijać własne zainteresowania.

Taki typ uczenia jest w Opolu czymś nowym.
Inwestujemy w przyszłość swoich uczniów. Uczymy wykorzystać technologię informacyjną do zdobywania i rozwijania własnych zainteresowań. Platforma jest serwisem przyjaznym rodzicom, pozwala na szybką komunikację, wzbogaca tradycyjne formy kontaktu.

Opiekun platformy: mgr Ewa Górnicka

Dostępne kursy

Obraz Ewa Górnicka
"Pokaż klasę"
Ewa Górnicka w dniu czwartek, 9 czerwiec 2011, 17:01 napisał(a)

Ruszyła druga tura głosowania w plebiscycie "Pokaż klasę". Bardzo proszę o wsparcie mojej klasy w postaci wysłania smsa o treści: np.12 pod numer 71466 (koszt to 1,23)

Obraz Ewa Górnicka
Tydzień ferii za nami
Ewa Górnicka w dniu niedziela, 7 luty 2010, 23:17 napisał(a)

Tegoroczne ferie trwają od 1 do 12 lutego. A to oznacza, że ... tydzień ferii już za nami. Mam nadzieję, że spędzacie je miło i wszyscy w doskonałych humorach wrócicie do szkoły. Przypominam, że 15 lutego (w poniedziałek po feriach) przynosimy do szkoły walentynki, tym którym chcemy powiedzieć, że ich lubimy oraz walentynkę konkursową. Nie zapominajcie też o utrwaleniu na fotografii zjawiska przyrodniczego, które Was zachwyci. Na to macie czas do końca lutego.
Życzę dalszego wspaniałego wypoczynku i znakomitej, ale bezpiecznej zabawy. zima Ewa Górnicka

Pomiń Kalendarz

Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
Pomiń Co się ostatnio działo?

Co się ostatnio działo?

Aktywność od środa, 27 marzec 2024, 11:28

Brak zmian od ostatniego zalogowania

Pomiń Nadchodzące terminy