Moodle

You are not logged in. (Login)

Spotkania na platformie zdalnej

tyt
To miejsce dla:
wszystkich
uczniów, rodziców i nauczycieli.

1. IX. 2009r. rusza edukacja zdalna na platformie Moodle umożliwiająca naukę przez Internet.

Platforma zapewnia optymalne warunki rozwoju wszystkim dzieciom. Uczniom mającym trudności z nauką, umożliwia samodzielne, bezstresowe doskonalenie i nabywanie nowych umiejętności poprzez wielokrotne powtarzanie ćwiczeń w odpowiadającym im tempie. Uczniom zdolnym - daje szansę dalszego rozwoju dzięki dodatkowym materiałom i zadaniom.

Ponadto platforma pozwala na samodzielne nadrobienie zaległości związanych z nieobecnością w szkole. Pozwala uczyć się z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze, rozwijać własne zainteresowania.

Taki typ uczenia jest w Opolu czymś nowym.
Inwestujemy w przyszłość swoich uczniów. Uczymy wykorzystać technologię informacyjną do zdobywania i rozwijania własnych zainteresowań. Platforma jest serwisem przyjaznym rodzicom, pozwala na szybką komunikację, wzbogaca tradycyjne formy kontaktu.

Opiekun platformy: mgr Ewa Górnicka

• w szkole O szkole pomyśleć czas - Przypominajka!
    Wszystkim uczniom klasy III przypominam, że w związku z przygotowaniem powitania pierwszaków w roku szkolnym 2010/2011 spotykamy się w szkole już 27 sierpnia o godz. 10.oo. Rozpoczynając od dziś należy powtarzać swoje role, ćwiczyć recytację i utrwalać słowa piosenek.W przypadku zgubienia scenariusza można go pobrać poniżej!
    Pozdrawiam i do zobaczenia !!!! dzwonekEwa Górnicka
  • Piosenki na powitanie pierwszaków Word document
  • Scenariusz powitania pierwszaków 2013-2014 Word document

Available Courses

Picture of Ewa Górnicka
"Pokaż klasę"
by Ewa Górnicka - Thursday, 9 June 2011, 05:01 PM

Ruszyła druga tura głosowania w plebiscycie "Pokaż klasę". Bardzo proszę o wsparcie mojej klasy w postaci wysłania smsa o treści: np.12 pod numer 71466 (koszt to 1,23)

Picture of Ewa Górnicka
Tydzień ferii za nami
by Ewa Górnicka - Sunday, 7 February 2010, 11:17 PM

Tegoroczne ferie trwają od 1 do 12 lutego. A to oznacza, że ... tydzień ferii już za nami. Mam nadzieję, że spędzacie je miło i wszyscy w doskonałych humorach wrócicie do szkoły. Przypominam, że 15 lutego (w poniedziałek po feriach) przynosimy do szkoły walentynki, tym którym chcemy powiedzieć, że ich lubimy oraz walentynkę konkursową. Nie zapominajcie też o utrwaleniu na fotografii zjawiska przyrodniczego, które Was zachwyci. Na to macie czas do końca lutego.
Życzę dalszego wspaniałego wypoczynku i znakomitej, ale bezpiecznej zabawy. zima Ewa Górnicka

Skip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun