MŁODZI ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI 

Zajęcia pozalekcyjne

Super User

Strony zajęć pozalekcyjnych: 
Koło dziennikarskie, Szkolna TV PSP TV8, Szkolny Klub Europejski


 Rozkład zajęć pozalekcyjnych
w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Opolu

na rok szkolny 2016/2017

 

Rodzaj zajęć

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

 

Dzień tygodnia

 

 

Godzina

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego                        dla kl. VI b      

 

Katarzyna Bajger

 

     środa

 

14.20 - 15.15

Zajęcia wyrównawczego z języka polskiego kl. V a

Jolanta Krupa

     wtorek

13.35 - 14.20

Zajęcia wyrównawcze  kl.  IV a

Iwona Słowińska - Zdrzałka

 czwartek

14.30 - 15.15

Zajęcia wyrównawcze kl.  VI a

wtorek

14.30 - 15.15

Zajęcia wyrównawcze  z matematyki dla kl. VIb

 

Hanna Bartnikowska

 

poniedziałek

13.30-14.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  dla kl. VI a

wtorek

13.35-14.20

Zajęcia  wyrównawcze z matematyki  dla  kl.  IV a

 

Dariusz Cichoń

wtorek

13.35-14.20

Zajęcia wyrównawcze  z matematyki dla  kl.  V a

wtorek

12.40-13.25

Zajęcia Korekcyjno - kompensacyjne kl. III b

Anna Ferens

poniedziałek

11.45 - 12.45

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne  dla kl. II a

Jolanta Leśniańska

 czwartek

11.45 - 12.45

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne  dla kl. II b

Jolanta Leśniańska

   wtorek

12.45 - 13.45

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla kl. II a

Żaneta Nowak

  czwartek

12.30 -13.30

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla kl. I a

Alicja Wieczorek

poniedziałek

12.45 - 13.45

Zajęcia z logopedii dla kl. I a

Marta Gewald

   czwartek             

11.45 - 12.30

Zajęcia  psychoedukacyjne  z elementami  terapii pedagogiczne

 

Alicja Wieczorek

 

środa

13.45 - 14.30

Zajęcia czytelnicze  I a

Monika Mnich

piątek

10.50 - 11.35

11.45 - 12.30

Zajęcia czytelniczo - medialne dla  kl. III a i  I b

Marta Gewald

wtorek

12.40 - 13.25

Zajęcia muzyczno - taneczne

 

Elżbieta Rotko

poniedziałek

14.20 - 15.00

Chór

środa

13.35- 14.20

Chór

 

Mariola Jacków

wtorek

14.20 - 15.05

 

środa

13.35 - 14.20

 

Internetowe Centrum Informacji Medialnej

Mariola Jacków

czwartek

 12.40 - 13.25

Język angielski dla  kl. I - III

Malwina Lach

piątek

13.35 -  14.20

Język angielski kl. dla  kl.  IV  - VI

Malwina Lach

piątek

14.30 - 15.15

Odrabianie zadań domowych

Bożena Olfans – Kasperek

środa

11.00 - 11.30

czwartek

11.30 - 12.30

Koło teatralne   kl. IV - VI

Katarzyna  Bajger

piątek    

14.20-15.15

Koło teatralne     kl. I - III

Anna Ferens

wtorek

12.40 - 13.25

Koło dziennikarskie

Mariola Jacków

wtorek

13.35 - 14.20

Koło artystyczne kl. I - III

Żaneta Nowak

czwartek

13.30 - 14.30

Koło plastyczne  kl. IV - VI

Jolanta Krupa

wtorek

14.30 - 15.15

Koło z języka niemieckiego

Agata Brzozowska

wtorek

14.30 - 16.10

Koło  europejskie  kl. IV - VI

Agnieszka Górska

piątek

13.35 - 14.20

Koło przyrodnicze kl. I - III

Beata Bednorz

poniedziałek

13.25- 14.20

Koło szachowe

Dariusz Cichoń

wtorek

14.30 - 15.15

Koło matematyczne      

Dariusz Cichoń

czwartek

14.30-15.15

Koło informatyczne kl. I - III

Hanna Bartnikowska

poniedziałek

14.20 - 15.15

Koło informatyczne  z telewizją szkolną          

 

Hanna Bartnikowska

poniedziałek

14.30 - 15.15

 

wtorek

 

14.30 - 15.15

 

 

 

                 SKS  dla  kl. IV - VI                                               

Paweł Jureczko

wtorek

15.10-15.55

piątek

13.35-14.20

Gry i zabawy dla  kl. II - III

Paweł Jureczko

czwartek

 15.10 - 15.55

MOS-gimnastyka korekcyjna ( kl. I - III )

(profilaktyka wad postawy )

 

Paweł Jureczko

 

poniedziałek

 

 

12.40 - 14.20

 MOS - Gry i zabawy dla kl. I - II

(wspieranie aktywności fizycznej)

 

Paweł Jureczko

wtorek

13.35 - 15.10

czwartek

14.25 - 15.10

MOS- Badminton

 Piotr Bielamowicz

wtorek

16.30 - 18.00

czwartek

16.30 - 18.00

                                          

 

 

                                         

 

 

 

 

Odsłony: 2108