MŁODZI ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI 

2017/2018

Super User

 

 

1.Tomasz Brzozowski,Milena Kołodziej kl.IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  na " Ozdobę choinkową z naturalnych materiałów"- /organizator PSP nr 11 w Opolu/

2.Adrianna Łotarewicz kl.IIIa  - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie pt. " Śpiewamy kolędy"- /organizator PSP nr 2 w Opolu/

3.Wiktoria Rybak kl.IVb- nagroda, Jakub Kasperkiewicz,- nagroda, Oskar Główka- wyróznienie w  Międzyszkolnym Konkursie "Eko choinka"- konkurs na ozdobę choinkowa z płyt CD

4. Aleksandra Bogdan kl.Va- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Mikołajkowej i Świątecznej

5. Jakub Galon kl.VIa- laureat Ogólnopolskiego Konkursu na najpiękniejszy" List dla Ziemi 2017"

6.Jakub Galon kl.VIa - finalista Wojewózkiego Konkursu Polonistycznego 

7. Kacper Brożek kl.VIa - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego

8.Jakub Galon kl.VIa - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego

9.Mateusz Pojasek, Amelia Ciepiela 5a- I nagroda w Miejskim Plenerze Malarskim "Opole kedką malowane"

10. Amelia Ciepiela, Jakub Kasperkiewicz, Tomasz Kasica -  I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Wiedzy historycznej o Opolu i Opolszczyźnie"

11.Kinga Przystasz, Tomasz Kasica, Aleksandra Bogdan -I nagroda w  międzyszkolnym konkursie plastycznym Ozdoba choinkowa – motywy ludowe regionu”

12.Tomasz KasicaI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Zabawki naszych rodziców i dziadków”

13. Tomasz Wiszniewski, Aleksandra Bogdan - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Zabawki naszych rodziców i dziadków”

14. Sebastian Szymanel, Jakub KasperkiewiczI miejsce międzyszkolnym konkursie plastycznymTak widzę Opole”

15.Jakub Galon– wyróżnienie w Opolskim Konkursie Historycznym „ Czyn zbrojny i antykomunistyczna działalność w imię niepodległości Polski”

16. Anastassia Snitstar – wyróżnienie Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Moja Europa”

17. Weronika Bereś,  Natalia Roguła, kl.VIIa  - I  miejsce w etapie rejonowym VII turnieju PCK  - „Bezpieczna droga do szkoły”   

 18. Dawid Ludwiński  kl.VIIa- 9 miejsce,Natalia Roguła, kl.VIIa -10 miejsce, Martyna Stęclik, kl.VIIa, 13 miejsce, Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego


19. I miejsce - koło teatralne,pod kierunkiem p.Anny Ferens,na XI Międzyszkolnych Konfrontacjach Teatralnych w PSP 2 w Opolu.

20. II miejsce -koło dziennikarskie i „Ósemeczka”, pod kierunkiem p.Żanety Nowak, w Ogólnopolskim Konkursie na Gazetę Szkolną "Nasza Gazeta"!

21. I miejsce- dla reprezentacji PSP8 w składzie:Amelia Ciepiela, Igor Romaniuk z kl. Va oraz z klasy VI a: Kacper Brożek, Filip Kasperkiewicz -w Międzyszkolnym Konkursie Logicznego Myślenia w Języku Angielskim „TRAIN YOUR BRAIN”

22. III miejsce w konkursie literackim-Tomasz Kasica, kl. Va, wyróżnienie w konkursie literackim-Jakub Kasperkiewicz,kl. Va,wyróżnienie w konkursie plastycznym-Tomasz Kasica, kl. Va, w Międzyszkolny, Konkursie Literacko – Plastycznym -Prawdy Polaków wciąż żywe”.

 

23. Tomasz Brzozowski- uczeń klasy III a, II miejsce w kategorii indywidualnej . Julia Galon- uczennica klasy I a, III miejsce w kategorii indywidualnej w Międzyszkolnym Konkursie "Mój chiński talent".

24. Festiwal Piosenki Obcojęzycznej- II miejsce- Milena Kołodziej i Ada Łotarewicz oraz I miejsce Katarzyna Zalas, Aleksandra Zalas, Nicola Kamińska oraz Lena Witych

25. Jakub Galon z klasy VI a - finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.  

 

 

 

Odsłony: 88