MŁODZI ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI 

Sukces na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Opolu

Agata Brzozowska

 

Uczennice klasy 3a i 3b wzięły po raz pierwszy udział w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej i przygotowały występy w j. niemieckim. Milena Kołodziej i Ada Łotarewicz zaśpiewały znaną wszystkim dzieciom piosenkę o pszczółce Mai „Biene Maja”, a Katarzyna Zalas, Aleksandra Zalac, Nicola Kamińska oraz Lena Witych piosenkę zimową „Weiβ wie Winter, weiβ wie Schnee”. Dziewczynki zaprezentowały się pięknie i dały na scenie moc. W rezultacie wywalczyły dla szkoły miejsca: I (zespól z klasy 3b) i II (duet z klasy 3a).

Szczególne podziękowania należą się P. Beacie Bednorz, która czuwała nad stroną muzyczną wykonania i udzieliła dziewczynkom cennych wskazówek.

Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!!!!!

Odsłony: 64