MŁODZI ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI 

Podsumowanie Akcji „Czysty Aniołek”

Alicja Wieczorek

 

Podsumowanie Akcji „Czysty Aniołek” w PSP 8 w Opolu

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za włączenie się do ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek”, organizowanej przez Stowarzyszenie „Czyste Anioły”, celem której jest poprawa warunków życia dzieci, pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. Akcja objęta była Honorowym Patronatem p. Elżbiety Rafalskiej- Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz p. Marka Michalaka- Rzecznika Praw Dziecka.


Koordynator szkolny akcji
Alicja Wieczorek- pedagog szkolny

 

 

 

Zwiedzanie Wieży Piastowskiej

 

23 czerwca 2016 roku uczniowie klasy IIa podziwiali Wieżę Piastowską- pozostałość po nieistniejącym już obecnie Zamku Piastowskim. Multimedialne ekspozycje przybliżyły historię tego miejsca. Punktem kulminacyjnym wyjścia było podziwianie z tarasu widokowego panoramy miasta. 
Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas.
Fotogaleria 

Odsłony: 227